Modrá trampolína 305 cm

FASTJUMP TRAMPOLÍNA S OCHRANNOU SÍTÍ, PRŮMĚR 305 cm + ZDARMA žebřík a krycí plachta – modrá barva

 

AKČNÍ CENA: 3990,- Kč
Cena dopravy je 500,- Kč po celé České republice i Slovensku, nebo osobní převzetí zdarma po tel. domluvě na tel.: 724 525 321

Trampolína je dodávána v kompletním setu, který obsahuje konstrukci, kryt pružin, trubky ochranné sítě, ochrannou síť, žebřík a krycí plachtu, získáváte tak vše co k provozu trampolíny potřebujete a již nemusíte nic dokupovat.

PARAMETRY, VÝBAVA A PŘÍSLUŠENSTVÍ ZNAČKOVÉ TRAMPOLÍNY FASTJUMP  305 cm a její srovnání s nekvalitní a ošizenou konkurencí

VÝBAVA:
trampolína 305 cm
ochranná síť
kryt pružin
žebřík (pozor u konkurence musíte často dokupovat)
krycí plachta proti dešti skákací plochy (pozor u konkurence musíte dokoupit), pozor nepoužívat za slunečných dnů, tmavá plachta přitahuje sluneční svit a trampolína se pod ní moc zahřívá, používat pouze proti dešti  a pravidelně vylévejte vodu z plachty, aby nedocházelo k zatížení pružin

PARAMETRY:
Průměr:305 cm
Výška s ochrannou sítí: 230 cm
Výška ochranné sítě: 165 cm (pozor konkurence často nabízí síť vysokou pouze 150 cm)
Průměr skákací plochy:263 cm
Šířka krytu pružin: 27 cm (přesah přes pružiny je 8 cm)
Průměr nosných trubek:3,8 cm
Tloušťka nosných trubek: 1,5 mm (pozor konkurence má často trubky s tloušťkou pouze 1,2 mm)
Průměr trubek ochranné sítě:2,8 cm
Tloušťka trubek ochranné sítě:1,3 mm
Počet „U“ noh: 4 kusy (pozor konkurenční trampolíny mívají často pouze 3 kusy a tím je negativně ovlivněna stabilita, nosnost a bezpečnost trampolíny)
Počet trubek ochranné sítě: 8 kusů (pozor konkurence často nabízí pouze 6 kusů a tím výrazně snižuje účinnost ochranné sítě a bezpečnost celé trampolíny)
Počet pružin: 64 kusů (pozor konkurence často nabízí jen 60 kusů pružin či dokonce jen 54 pružin, čímž se snižuje nosnost a zhoršuje pružnost trampolíny)
Certifikace: CE / TUV/ GS EN-71
Nosnost: 180 kg (pozor konkurence často nabízí pouze nosnost 110 či 120 kg což jasně svědčí o ošizeném materiálu)
 – všechny trubky a pružiny na trampolíně jsou za tepla galvanizované z venku i zevnitř
– ochranná síť je vyrobena z černého PE materiálu a rukávy ochranné sítě z kvalitního barevného PVC
– odrazová (skákací) plocha je vyrobena z kvalitního, slunci a vodě odolného PP mesh materiálu
– součástí balení je návod v češtině s obrázky, montážní klíč a natahovací háček na pružiny

Trampolína s ochrannou sítí  je dodávána ve dvou krabicích, které jsou opatřeny českými popisky a uvnitř je český návod k použití i včetně obrázků

ZDE NALEZNETE PŘEHLED VŠECH VYLEPŠENÍ VENKOVNÍ TRAMPOLÍNY FASTJUMP

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. čísle: 724 525 321, velmi rádi se Vám budeme věnovat a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

STABILNÍ TRAMPOLÍNA MÁ VŽDY 4 „U“ NOHY


Trampolína 305 cm(3,05 m) a trampolína 366 cm(3,66 m) musí mít vždy a za všech okolností 4 „U“ nohy, tři „U“ nohy některých konkurenčních trampolín neposkytují trampolíně dostatečnou stabilitu ani nosnost a trampolína pak nemůže být bezpečná pro děti ani ostatní skákající osoby,  „třínohé“ trampolíny pak mají o hodně nižší nosnost (110 – 120 kg)

OCHRANNÁ SÍŤ TRAMPOLÍNY MUSÍ MÍT VŽDY 8 TRUBEKZ důvodu co nejvyšší bezpečnosti pro skákající osoby vždy pořizujte pouze trampolínu s ochrannou sítí. Trampolínu bez sítě nekupujte, protože je u ní příliš velké riziko úrazu spadnutí skákajícího z trampolíny na zem a tím nebezpečí vážného úrazu. Kvalitní ochranná síť má velkou schopnost zadržet padající osobu, ale aby byla její účinnost co nejvyšší musí splňovat některá základní kritéria. Tím nejhlavnějším je počet trubek ochranné sítě, kdy trampolína 305 cm (3,05 m) a trampolína 366 cm (3,66 m) musí být tento počet 8 kusů. Problém je ovšem v tom, že trh je doslova zaplaven trampolínami, které mají pouze 6 trubek ochranné sítě, což je opravdu málo, protože pole mezi jednotlivými trubkami jsou příliš velká na to, aby síť byla dostatečně napnutá, síť je volná a může dojít k propadnutí skákající osoby sítí až na zem a tím způsobení zranění.

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ TRAMPOLÍNY FASTJUMP JSOU VŽDY AŽ NA ZEM


Velice důležitým kvalitativním parametrem trampolíny je délka trubek ochranné sítě, trubky ochranné sítě musí být vždy až na zem a nikdy nesmí být zkrácené a končit jen pár desítek centimetrů pod ochrannou sítí, takto krátké trubky mají totiž malou „páku“ a je u nich velké riziko ohnutí či dokonce vylomení, s tímto ještě přímo souvisí upevnění trubek ke konstrukci trampolíny, viz. další kapitola

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ TRAMPOLÍNY FASTJUMP JSOU PŘIPEVNĚNY PEVNÝMI, CELOKOVÝMI A TVAROVANÝMI SPONKAMI


Aby bylo dosaženo co nejpevnějšího spojení trubek ochranné sítě a konstrukce trampolíny a nedocházelo k uvolňování trubek a jejich náklonu do stran a tím i výraznému snižování účinnosti ochranné sítě, jsou naše trampolíny s ochrannou sítí opatřeny tvarovanými celokovovými sponkami, které po utažení vytvoří velmi pevný spoj. Velmi levné trampolíny mají pouze sponky s plastovým muzikusem a křídlovými maticemi, které se mají tendenci se neustále povolovat (viz. obrázek níže). Nejhorším řešením spoje jsou pak provrtané trubky, které se v místě zeslabení velmi často ohýbají a posléze z důvody únavy materiálu praskají a musejí být pak vyměněny za nové, což pouze zvyšuje náklady na provoz trampolíny.

Obr.: trubky ochranné sítě, které nejsou připevněny tvarovanými sponkami, pevně nedrží, pořád se povolují a trubky se pak naklánějí do stran a ochranná síť nemá pak správnou zádržnou hodnotu

RUKÁVY NA OCHRANNÉ JSOU U NAŠICH TRAMPOLÍN Z ODOLNÉHO PVC S MŘÍŽKOU


Naše trampolíny patří mezi nejlepší na trhu mimo jiná vylepšení hlavně díky použití kvalitních materiálů na všechny měkké části trampolíny jako jsou rukávy ochranné sítě a ochranného krytu pružin. Na našich trampolínách naleznete pouze UV odolné PVC (polyvinylchlorid) v modré a zelené barvě, které je pro zvýšení pevnosti a odolnosti nastříkané na pevnou textilní mřížku, tento materiál je velmi odolný vůči působení povětrnostních vlivů a má tak mnohem vyšší životnost, než konkurenční trampolíny na kterých je použito slabý černý PE (polyetylén), které má velmi krátkou životnost. Podrobnější srovnání těchto materiálů naleznete v rubrice „Srovnání trampolín“ pro zobrazení klikněte ZDE

POZOR!!! Nekupujte nejlevnější trampolíny s černými rukávy ochranné sítě, rukávy se velmi brzy rozpadají a Vy budete muset znovu investovat do nové ochranné sítě.
viz. obrázek níže:

Obr.: takto vypadá trampolína s černými rukávy z PE (polyetylenu) po necelých dvou letech provozu

OCHRANNÝ KRYT PRUŽIN JE CELÝ (VRCHNÍ I DOLNÍ ČÁST) VYROBENÝ Z TRVANLIVÉHO PVC S MŘÍZKOU


Stejně jako u rukávů ochranné sítě, tak i na krytu pružin používáme pouze kvalitní PVC a to na nejen na vrchní část krytu, ale i na spodní část krytu. Řada prodejců se totiž uchyluje k tomu, že vrchní část krytu je sice z PVC, ale spodní část je udělána z nekvalitního slabého PE v modré barvě, kryt Vám tedy sice vydrží z vrchní části, ale rozpadne se jeho spodní část a kryt je pak na vyhození a Vám nezbývá, než za nemalou částku zakoupit kryt pružin nový.

ZAPÍNÁNÍ JE TVOŘENO Z KLASICKÉHO ZIPU A JEŠTĚ NAVÍC MÁ 5 KUSŮ KLIPSŮ JAKO POJISTKU


Vlez do skákacího prostoru trampolíny je rizikovou částí ochranné sítě každé trampolíny a proto je jeho zajištění proti  nežádoucímu otevírání velmi důležité, z tohoto důvodu má každá trampolína FASTJUMP  zapínání nejen na kvalitní klasický zip, ale jako pojistku ještě navíc 5 klipsů s očky, nepoužíváme žádný suchý zip, který se za velmi krátkou dobu opotřebí přestane a přestane fungovat a ani nešetříme na klipsech (konkurence má maximálně 3 kusy), zapínání našich trampolín je tedy nejen velmi účinné, ale hlavně bezpečné.

SOUČÁSTÍ TRAMPOLÍNOVÉHO SETU FASTJUMP JE CELOKOVOVÝ ŽEBŘÍK, ABY BYLO LEZENÍ NA TRAMPOLÍNU CO NEJBEZPEČNĚJŠÍ


Náš trampolínový set obsahuje vždy kovový žebřík již přímo v základním balení a nemusíte ho tak dokupovat, řada neseriózních prodejců Vám bude tvrdit, že žebřík není potřeba a jiné další nepravdy s jediným cílem opticky snížit cenu trampolíny a zákazníci pak stejně musí žebřík zakoupit, aby neriskovali zranění svých dětí při lezení na trampolínu. Naše firma podporuje co nejvyšší bezpečnost a proto trampolíny bez žebříku vůbec neprodáváme.

TRAMPOLÍNA FASTJUMP MÁ NOSNOST 180 KG

Naše trampolíny s ochrannou sítí mají certifikovanou nosnost 180 kg, která je potvrzená německou zkušebnou, tato nosnost souvisí zejména s neošizenou konstrukcí, kdy síla trubek je 1,5 mm a jejich průměr je 38 mm, dále pak s počtem pružin (musí jich být 64 kusů) a trampolína musí mít 4 „U“ nohy, pozor na konkurenci, která má slabé trubky, 54 pružin a tři „U“ nohy, nosnost takových trampolín je pouze 100 až 120 kg a taková trampolína se může při skákání dospělé osoby celá zdeformovat a při skákání se má snahu neustále kroutit a různě deformovat, po čase pak její nejvíce namáhané části doplatí na „únavou materiálu“ a je nutné je vyměnit.

TRAMPOLÍNA 305 CM  MÁ 64 KUSŮ POZINKOVANÝCH PRUŽIN


Trampolíny FASTJUMP 305 cm(3,05 m) mají vždy 64 pozinkovaných pružin, které velmi dobře vypínají skákací plochu a dále pozitivně ovlivňují i vysokou nosnost našich trampolín, která je180 kg.
Konkurenční trampolíny často mají pouze 60 kusů pružin a některé dokonce pak pouze 50 či 54 kusů, tyto trampolíny ovšem mají velmi sníženou nosnost a to pouze kolem 100 až 120 kg. Malý počet pružin se pak dále negativně podepisuje na pružícím efektu trampolín, kdy větším dětem a dospělým trampolína s malým počtem pružin špatně pruží a špatně se na ní skáče.